Рецепти ефективних зволожуючих масок для обличчя

1090

Зміст:

  • Підготовка шкіри
  • Рецепти зволожуючих масок для сухої шкіри обличчя в домашніх умовах
  • Шкіра обличчя, що характеризується схильностями до почервоніння, лущення і запалення, дуже вибаглива у догляді. Якщо її недостатньо живити і зволожувати, колір обличчя тьмяніє, з’являються зморшки. Рекомендується використовувати зволожуючі маски для обличчя власного приготування. Так вони будуть мати повністю натуральний склад і будуть більш корисними для шкіри.

    Підготовка шкіри

    Ефективність зволожуючою маски залежить від вхідних в її склад компонентів та індивідуальної чутливості шкіри. Але дія маски можна підсилити.

    Перед використанням зволожуючою маски для обличчя шкіру потрібно підготувати

    Перед нанесенням маски потрібно підготуватися.

    • Маску потрібно наносити на чисту шкіру. Для видалення забруднень необхідно вмиватися водою оптимальної температури – занадто гаряча або холодна вода пересушує шкірний покрив, що сприяє появі зморшок.
    • Можна робити очищаючі маски. Корисно домашнє засіб з вівсяних пластівців. Щоб приготувати маску, з’єднати 2 ст. л. пластівців і 4 ст. л. гарячого молока. Тримати до охолодження і розм’якшення вівсянки, потім рівномірно розподілити по обличчю. Через 15 хвилин видалити залишки кошти чистою водою. Для кращого очищення перед використанням маски обличчя можна умити молоком або обробити тампоном, змоченим у розведеній водою сметані або кефірі. Така очищаюча маска також надає тонізуючу, регенеруючу, зволожуючу дію.
    • Після очищення шкіру треба розпарити. Так розкриються пори і шкірний покрив буде краще поглинати корисні речовини з маски. Намочити марлю або чисту бавовняну тканину у гарячому відварі череди або ромашки, прикласти її до обличчя. Температура рідини повинна бути такою, щоб компрес зігрівав, але не приносив дискомфорту.

    Якщо правильно готувати шкіру до зволожуючих масок, їх дія буде більш вираженим, і ефект від їх використання настане швидше.

    В домашних условияхВ домашніх умовах можна готувати маски з овочів, фруктів, кисломолочних продуктів

    Рецепти зволожуючих масок для сухої шкіри обличчя в домашніх умовах

    Готувати зволожуючі засоби можна самостійно. У них можна включати різні інгредієнти. Найбільш ефективні засоби, приготовані з овочів, фруктів і кисломолочних продуктів. Ось кілька рецептів:

    • Капустяна. 100 г овоча подрібнити блендером або перепустити через м’ясорубку. Кашку змішати з 1 ч. л. вівсяної муки, нанести на кілька хвилин на обличчя, потім змити водою. Перед використанням маски шкірний покрив потрібно очистити тампоном, змоченим у кукурудзяній олії.
    • Полунична. Розтерти 50 г ягід з 100 мл вершків. Особливість цієї маски в поступовому, пошаровому нанесенні. На особу накладаються три шари, причому кожен наступний наноситься після того, як попередній підсохне. Після висихання третього шару маска змивається.
    • Яблучна. Подрібнену в блендері м’якоть одного яблука змішати з 1 ч. л. сметани. Час дії – 20 хвилин. Видаляти маску потрібно теплим ромашковим відваром.
    • Сирна. Така зволожуюча маска для обличчя готується шляхом змішування в рівних частинах сиру, меду та оливкової олії. Суміш можна наносити не тільки на обличчя – вона чудово зволожить і шкіру шиї. Витримати 15 хвилин, після чого видалити засіб теплим відваром ромашки або несолодким зеленим чаєм.
    • Ананасова. Для такої маски можна взяти як свіжі, так і консервовані фрукти. Ананас подрібнити до стану пюре або кашки. Загальний обсяг м’якоті повинен становити 150 р. Змішати з 40-50 мл мигдалевого масла. Тримати на обличчі 10 хвилин.
    • Бананова. Зволожуюча маска для обличчя з банана допомагає при шелушениях. М’якоть фрукта розім’яти виделкою, змішати з геркулесом і медом – всі інгредієнти беруться в рівній кількості. Нанести на шкірний покрив на 10 хвилин, потім змити кип’яченою водою.
    • З алое. Свіжий лист рослини подрібнити блендером. Додати 1 ч. л. натурального йогурту без підсолоджувачів, 15 мл оливкової олії, 0,5 ст. л. меду. Повинно вийти засіб рідкої консистенції. Нанести його на 15 хвилин, після чого видалити теплою водою. За рахунок того, що ця маска з медом, вона також живить і вітамінізує шкіру.
    • Яєчна. Для її приготування використовується такий рецепт: з’єднати жовток одного яйця, 130 мл сметани, цедру одного лимона, 1 ч. л. оливкової олії. Отримана маса повинна настоятися 15 хвилин. Готову маску нанести на обличчя товстим шаром. Тримати до повного висихання, потім змити настоєм петрушки або чистою водою.
    • Нічна маска з кабачків. 2 ст. л. тертого кабачка з’єднати з 1 ст. л. будь-якого натурального масла – оливкового, мигдального та іншого. Нанести на обличчя, зверху докласти марлю. Тримати всю ніч, а вранці змити відваром ромашки. Використовувати засіб раз на тиждень протягом 2 місяців. За рахунок тривалої дії така маска добре живить та тонізує шкіру, покращує його зовнішній вигляд.

    Після зволоження на обличчя наносять живильні суміші. Вони нормалізують кровообіг і підвищують доступ кисню до клітин. За рахунок цього поліпшується колір обличчя, шкіра виглядає красивою і доглянутою. Існує велика різноманітність масок.

    Наприклад, з картоплі. Зварити картоплю в мундирі, розім’яти її разом з шкіркою, додати жовток і 1 ч. л. молока. Поживна суміш накладається на обличчя ще теплою, зверху накривається рушником для створення парникового ефекту і відкриття пор. Витримується на обличчі 10-20 хвилин, потім залишки маски видаляються прохолодною водою.

    Відновлення ушкодженого шкірного покриву зволожуючими масками буде успішним лише при регулярності процедур. Оптимально використовувати їх один раз в 3-5 днів, курс складається з 10-15 процедур.

    Зволожуючі маски домашнього приготування дуже ефективні і досить дешеві. Вони добре захищають і живлять шкіру, допомагають позбутися від лущення і мікротріщин. Але використовувати їх потрібно правильно. Потрібно переконатися, що немає алергії на компоненти масок. Для цього перед тим як готувати маску, потрібно нанести трохи викликають підозри інгредієнтів на зап’ясті і подивитися на реакцію. Якщо через 10-15 хвилин шкіра почервоніла, виникло подразнення – від такого рецепта краще відмовитися.

    Також рекомендуємо почитати: фруктові кислоти для обличчя