4 причини, чому мрії не збуваються (ні до нового року, ні після)

532

Про неї можна думати нескінченно. Щоранку, ледь прокинувшись, відразу звертатися до неї, подумки задавати питання і тут же знаходити завзяту відповідь. Обходити її з усіх боків, дбайливо протирати пил, знімати павутину в деяких місцях, в тих самих, до яких увага не дісталося. Дихати на неї легким диханням, від якого народжуються солодкі ідеї і розквітають білі троянди. Увечері теж можна до неї повернутися. Ще раз пройтися по всіх кімнатах її душі, звернути за ріг, дійти до вікна, сісти на підвіконня, звісити ноги на вулицю, закинути голову і дивитися на мерехтливі зірки. Так-так, зірки теж в її розпорядженні. Мова, звичайно, про мрію.

Чому ми не поспішаємо втілювати мрії в життя?

У кожного з нас є своя мрія, і це окремий світ. Власне, іноді мені здається, що нею (мрією) ми і відрізняємося один від одного: можемо грунтовно мріяти про одне, але все одно наповнення буде різним. Наші мрії відрізняють деталі. Більше того, це мрії об’єднують нас. Вони пов’язують нас між собою, тільки мріями ми тримаємося один за одного, це наші мрії виявляють емпатію і подають руку — нам або ближньому.

У мрії сила. Тільки вона може підняти нас вранці з ліжка. При бажанні дати пендель або ласкаво переконати зробити щось. Тільки мрія може нас змінити і зробити краще, добрішими, розумнішими. Мрія володіє магічною силою. Це її потрібно вивчати антропологам. Тому що це мрії рухали людством. На мрії стоїть піраміда маслоу, а потім вже йдуть базові потреби.

Але тут найважливіше — не перетримати. Ми дуже любимо зберігати мрію в собі. Чи не тому що боїмося пристріту. Ні, навпаки, ми готові хвалитися мрією, ми обожнюємо, коли її качає натовп. Не в пристріті справа. Ми ніяк не наважуємося випустити свою мрію в реальний світ. Іноді складається відчуття, що ефемерної вона нам подобається більше, ніж у фізичній формі. Нам подобається мріяти про мрію. Сам цей ритуал-помріяти про мрію — заводить нас. Але як тільки мрія збувається, ми розчаровуємося: почекайте,і це все?

З мрією треба розправлятися відразу

Мрію не можна тримати під замком занадто довго. Це заборонено! як тільки в твоїй голові з’явилася ідея, будь обережна: вона легко може перейти на новий рівень, на рівень мрії. І тут найголовніше-вчасно виштовхнути її з гнізда. Як тільки в твоїй голові з’являється мрія, дай собі тиждень подумки помилуватися нею, а потім починай діяти: дізнавайся, дзвони, пиши, зустрічайся.

Роби що-небудь! тому що мрії не можна довго сидіти під замком, інакше вона:

1. Може скиснути

Згадай, про що ти мріяла в дитинстві? але ж це були самі райдужні мрії! ти мріяла про те, що станеш принцесою або про білявого принца на білому довгоногому коні, мріяла про те, що батьки куплять тобі мавпочку, або що в майбутньому прославишся як відома балерина. І що сталося з цими мріями? та нічого-спочили з миром на кладовищі дитячих забутих нереалізованих сподівань. З мріями потрібно обходитися рішуче, інакше вони пропадуть.

2. Втратить важливість

Знову ж таки для прикладу повертаємося до дитячих мрій. Ну, окей, не дитячим, трохи постарше. Ти пам’ятаєш, про що мріяла років п’ять тому? ця мрія збулася? якщо ні, то зараз вона така ж актуальна, як була? чомусь дуже в цьому сумніваюся. Мені здається, якщо мрія не збулася, значить, можливо, ти не дуже-то її і хотіла.

3. Чи не твоя мрія

А ось це дуже часто трапляється. Ми мріємо про щось, мріємо, прокидаємося і засипаємо з думкою про цю мрію. А потім вона збувається — і бац-ніякого задоволення. Або, більш того, тебе це починає обтяжувати і дратувати. Тому що ти розумієш, що трошки не про те мріяла. Дала неправильну установку, не розібралася з інструкцією. Загалом, це або не твоя мрія, або ти мріяла трохи про інше. З мрією треба розправлятися відразу, інакше можна запустити її до хронічного психозу в нав’язливій формі.

Головні причини, чому мрії не збуваються

У кожного з нас є своя мрія. Вона збувається, деякий час ми купаємося в океані дофаміну, ендорфінів і серотоніну. А потім придумуємо собі нову. Мрія-це найефективніша мотивація і стимул. Тільки дуже часто ми так і не наважуємося приступити до її реалізації. І цьому є кілька причин:

1. Я стара / юна

Нам здається, що для нашої мрії важливий вік. І дуже часто виправдовуємося цим. Ти, правда, думаєш, що мрія попросить у тебе паспорт з особистими даними і пропискою? “ну, ні”, – скаже вона. – “та у тебе ще молоко на губах не обсохло. Піди-но, помріяй ще на лавці запасних. Рано тобі ще в мрію грати! а ось коли підростеш, тоді і поговоримо». Та ні ж, звичайно! запам’ятай: твоя мрія з’являється у тебе в голові в найпотрібніший момент! у момент, коли ти для неї максимально готова. Так що-вперед!

2. У мене немає досвіду

Він з’явиться в процесі. Твоя мрія не передбачає негайного результату. Ти, принаймні, будеш рухатися в її напрямку. Для її реалізації тобі, швидше за все, потрібно буде чогось підучитися, щось дізнатися. Рухаючись до мрії, ти будеш рости.

3. Що скажуть інші?

Найжорсткіше виправдання. Наприклад, ти хотіла спробувати себе дизайнером. І вже навіть почала пробувати себе на цьому терені. Але почула, як подруги сміялися над чиїмись невдалими потугами в дизайнерській сфері, і тебе це зупинило. “що про мене подумають? та наді мною всі будуть сміятися!”,- запевнила ти себе і зупинилася. Ну і даремно! твоя мрія так і залишиться нереалізованою. І вона, будь впевнена, дасть про себе знати.

4. Я боюся ризикувати

У своєму відомому зверненні джим керрі сказав відмінну річ: “всі рішення, які ми приймаємо, засновані на любові або на страху. І багато хто з нас вибирають найпростіший і очевидний шлях — заснований на страху, замаскувавши його під практичність. Ми виправдовуємося, переконуємо себе, що так правильно, що це правильний шлях, ці рішення мають сенс. Але насправді, тим самим, ми приховуємо свою боязнь ризику. Ми просто боїмося зазнати невдачі. Ми вибираємо страх замість любові через боягузтво”. Подумай про це наступного разу, коли будеш мріяти про свою мрію.

Мрія-це наше тонке тіло. З нею треба обходитися дуже обережно. Її не можна злякати, розлютити, кричати на неї теж небажано. Єдине, що з нею треба зробити — реалізувати. Мрії йде дія. Вона розкривається тільки в процесі реалізації. Так що, давай-вставай і дій!