Порада від Саші Звєрєвої: не засмучуйте ще не народженої дитини

1125

Чому діти різні: один – примхливий, інший – з стійкою нервовою системою? Цікаву думку на цю тему висловила одна з найпопулярніших в Мережі багатодітних матусь – екс-солістка групи «Демо» Саша Звєрєва.

Читайте також:Саша Звєрєва поділилася своїми секретами, як навести порядок в гардеробі

Нагадаємо, 38-річна знаменитість вже кілька років живе в Каліфорнії, де займається бізнесом і виховує трьох дітей – Василину (15), Макара (10) і Лева (3). Артистка давно і успішно веде свій особистий мікроблог, на сторінках якого розповідає про будні багатодітної мами, про виховання дітей. Один зі своїх постів Саша Звєрєва присвятила становленню емоційного стрижня дітей. Знаменитість підкреслила: це її особистий досвід, у кожної мами буде свій, і це нормально.

З самого початку, коли я почала розуміти, що я не можу впоратися ні з Лівою, ні з собою – і ми обидва истерим: він буквально, а я внутрішньо – я миттєво почала проводити паралель з собою.

Я знаю, що діти не повинні істерити і плакати. За умови, що у них все добре. І я зараз не про «животик», «не виспався» або ще чого. Коли у них все добре на тонкому плані. Коли їх душа, яка вибрала батьком конкретно вас, щаслива і не ушкоджена. А травмувати маленького чоловічка можна дуже просто (але, звичайно, залежить від ступеня його чутливості), починаючи з моменту, як він опинився в животику. А іноді й раніше… І ось тут події і почуття, які супроводжували маму на цих етапах (а також особливо весь перший рік життя) стають дуже важливими, адже живе всередині живота дитина дивиться на світ очима мами.

І те, як транслює йому мама-так він і складає своє перше враження про дружелюбності та безпеки світу. Навіть такий фактор, як зачаття (які емоції відчувала мама при цьому: оргазм і занурення душ один в одного або насильство, сухість, взяття через «не хочу, але треба»?) Такий фактор, як момент, коли мама дізнається про те, що вона вагітна. Коли малюк, зіщулившись у микроточечку всередині мами, чекає її реакції, зачаївшись. Це його самий головний момент: його Богиня, його Всесвіт, його Мама дізнається про його існування!

І в однієї дитини це: щасливо-ошалелое «ааааааа», сльози щастя, ніжні поцілунки майбутнім татом в животик і «я тебе люблю»-з усіх сторін. А в іншого: «Як це?» … і ридання мами….Біжать гормональні хвилі втрати, горя, страху, невпевненості, метання… Самотність…

© Instagram @sashazvereva

Читайте також:Рада Вікторії Макарской: батькам потрібно пам’ятати про «правило трьох хвилин»

Передплатники Саші Звєрєвої прийшли до висновку: адже істина у цих словах є!

У мене ті ж почуття з першим дитиною. Вона плаче, тому що я всередині плачу. І немає сенсу чинити дитини,лаяти за капризи а треба копнути глибоко всередину себе і вилікувати свою душу.

Ця історія виносить назовні всі мої помилки під час вагітності і після. Ми живі люди і не можемо реагувати на всі без винятку позитивно. Є моменти відчаю і нервів, і занепокоєння, та хіба мало що. Я хотіла дитину, але, як виявилося, була не готова, особливо морально-до безсонним ночам, до годівлі щогодини, а то й частіше, до вибору імені, до прийняття найважливіших рішень, за які тільки я несу відповідальність. Я була не готова, що буде хлопчик і пам’ятаю, як ридала після УЗД, дізнавшись, що не дівчинка всередині мене. Я розуміла, що це жахливо, просила в нього вибачення, казала, що люблю, але це зовні. В результаті у мене дуже нервовий, примхливий, збудливий дитина. Не слухає мене зовсім, істерить без приводу і за 3 роки висмоктав з мене всі.

Я дуже чекала свого малюка, я заборонила всьому світу чіпати мене, і всі 9 місяців жила в повній ейфорії, кайф, світі, красу. Попросила чоловіка “прибрати” зайві контакти з нашого життя, і сама своє спілкування і активність складала лише зі свого «хочу». У підсумку, ми настільки добре провели 9 місяців, пологи і донині (скоро 2 роки) ми – це про спокій і ніжність, хороший сон, здоровий апетит і посмішку вранці. Я була дуже активна всю вагітність, але тільки в тому, що веліло серце.

© Depositphotos

Підводячи підсумок цієї непростої і актуальної теми, відзначимо: приймаючи рішення стати мамою, дивіться на світ з радістю, намагайтеся захищати себе від негативу. Безтурботна вагітність принесе вам радість.

А ви поділяєте думку Сашка Звєрєвої про те, що емоції вагітної впливають на становлення характеру її майбутнього малюка?