Домашні рецепти масок для обличчя з активованим вугіллям

1558

Зміст:

  • Детальніше про корисні властивості
  • Домашні рецепти
  • Додаткові рекомендації
  • Активоване вугілля – недороге і безпечний засіб, на основі якого легко приготувати пілінги і маски для домашнього використання. Він володіє чудовими очисними властивостями, допомагає звузити пори, прибрати чорні точки, а також вбирає різного роду забруднення. Завдяки цьому вугілля успішно використовується в медицині і косметології.Маска для обличчя з активованим вугіллям ефективно бореться із запаленням і чорними крапками

    Детальніше про корисні властивості

    Активоване вугілля – повністю натуральний продукт, який одержують при термічній обробці фруктових кісточок, горіхової шкаралупи, кори дерев. Він складається з молекул водню, вуглецю і кисню. Принцип дії вугілля схожий з губкою. Він захоплює, вбирає шкідливі речовини і виводить їх з організму.

    Збагачене вугілля входить до складу багатьох ліків і косметичних препаратів. Він благотворно діє на шкіру і весь організм в цілому.

    Корисні властивості косметичного засобу для особи на основі вугілля такі:

    • м’яко, але ефективно очищає верхні шкірні шари;
    • вирівнює тон обличчя, прибирає пігментні плями;
    • розгладжує дрібні зморшки, підтягує овал особи;
    • заспокоює подразнення і запалення, знезаражує і бореться з мікробами;
    • зменшує вироблення шкірного сала, перешкоджає появі прищів і вугрів;
    • очищає і звужує розширені пори.

    Маски і скраби на основі вугілля мають підсушують ефектом. Це робить їх придатними для жирної та комбінованої шкіри. Власницям сухого типу шкіри бажано вибрати компонент більш м’якої дії.

    Засіб практично не має протипоказань. Його не використовують лише при індивідуальній чутливості і відкритих ушкодженнях шкіри в місці застосування.

    Перед тим, як нанести на обличчя, суміш обов’язково тестують на чутливість, завдаючи невелику кількість маски на шкіру в районі зап’ястя або ліктя.

    Домашні рецепти

    Поєднуючи активоване вугілля з іншими компонентами, можна посилити його ефективність. Використовуйте натуральні продукти, масла і трави, які легко дістати в аптеці, продуктовому або косметичному магазині. В залежності від типу шкіри, ви можете приготувати засіб, яке живить, зволожує або бореться з проблемами.

    В якості основи візьміть 2-3 таблетки вугілля і розітріть їх в порошок. Додайте наступні компоненти, щоб отримати бажаний результат:

  • Для звуження пор і зменшення кількості чорних крапок взяти 10-15 г желатину, кілька крапель ефірного масла чебрецю. Всі інгредієнти змішати, нагріти на водяній бані. Після остаточного розчинення грудочок, нанести широкою кистю на Т-зону, залишити до повного висихання. Коли з’явиться відчуття стягування, маску акуратно видалити руками.
  • Для глибокого очищення взяти по щіпці кориці і рисового борошна, 2 ст. л. молока або знежиреного кефіру. Розвести компоненти рідиною, рясно тампоном нанести на все обличчя, витримати 8-10 хвилин. Для кращого розчинення молоко або кефір можна злегка підігріти.
  • Для підтягування і розгладження зморшок підготувати 1 ст. л. порошку меленого імбиру і косметичної глини. Інгредієнти розчинити в теплій воді, додати 2-3 краплі ефірного масла за смаком. Виходить рідка маска-плівка, яку потрібно нанести тонким шаром і залишити до повного висихання.
  • Для зменшення запалення, щоб заспокоїти подразнену шкіру слід взяти дрібку аптечного екстракту водоростей спіруліни або ламінарії, шматочок чорного хліба, розмочений у відварі родзинок, 3-4 краплі ефірного масла чайного дерева. Суміш накласти щільним шаром, залишити на 6-7 хвилин.
  • Щоб домогтися очищення і привести шкіру в тонус, варто підготувати 1 ст. л. натурального меду, щіпку квіткового пилку, трохи очищеної води для додання необхідної консистенції. Суміш наносять вбивають рухами по масажних лініях, залишають на 10 хвилин. Універсальна маска з активованого вугілля і меду також наситить шкіру вітамінами і корисними амінокислотами.
  • Для свіжості і сяйва шкіри варто взяти дрібно посічену петрушку і кріп, масло персика, жожоба або оливи для розбавлення. Зелень можна пом’яти руками для більш активного виділення соку. Склад змішати, густо нанести на обличчя, змити через 6-8 хвилин.
  • Для заміни салонного догляду можна взяти таблетку Аспірину, щіпку житнього борошна, трохи кокосового масла і настояного зеленого чаю. В результаті змішування подрібнених компонентів виходить безпечний професійний пілінг. Він не залишає почервонінь, не дратує шкіру і ідеальний для комплексного догляду. Сумішшю обережно масажують обличчя, для більшого ефекту маску залишають на 4-5 хвилин.
  • Від зайвої пігментації і червоності допоможе суміш з 10 р. сухих дріжджів, розведених в теплому молоці, 2 ст. л. подрібненої сировини квіток ромашки, листя шавлії або чебрецю. Для отримання ідеальної консистенції додають кип’ячену воду або молоко. Суміш тримають на обличчі 5-7 хвилин.
  • полезные свойстваКорисні властивості вугілля засновані на його здатності поглинати шкідливі речовини

    Це далеко не повний список рецептів, які легко приготувати самостійно. Ви можете комбінувати компоненти за своїм смаком і бажанням. Головне правило – активоване вугілля не повинен “працювати” один, інакше є ризик пересушити навіть саму жирну шкіру.

    Додаткові рекомендації

    Наступні поради допоможуть зробити застосування домашньої косметики з вугіллям ще ефективніше. Ви також дізнаєтеся, як підготувати шкіру до нанесення маски і як завершити уходовую процедуру:

  • Наносьте кошти тільки на чисту шкіру без макіяжу. Шари жиру або косметики завадять роботі активних речовин. Вмийтеся і використовуйте очищуючий тонік.
  • Щоб підвищити ефективність і глибоко очистити пори, шкіру необхідно розпарити. Приготуйте відвар лікарських трав на водяній бані. Потримайте обличчя над парою на безпечній відстані протягом 10-ти хвилин. За цей час пори розкриються, а сальний секрет розм’якшиться.
  • Не видавлюйте прищі перед процедурою. Будь-які пошкодження шкіри – протипоказання до використання скрабів та масок. Застосовуючи засіб на відкритих ранах і лопнули вуграх, ви сприяєте поширенню інфекції на неушкоджені ділянки.
  • Використовуйте 2-3 таблетки вугілля, а рідини додайте стільки, щоб продукт не розтікався. Замість води можна брати базове масло персика, виноградних кісточок, авокадо, кокоса, жожоба, оливи.
  • Не нехтуйте тестом на чутливість до нових компонентів. Шкіра тонка і сприйнятлива, на ній легко з’являється роздратування. Після нанесення засобу на руку, результат оцінюйте через півгодини.
  • Маски-плівки наносять одним або декількома тонкими шарами, інші – більш густо. Не накладайте суміші з вугіллям на область навколо очей. Не перевищуйте рекомендовану час – 10 хвилин.
  • Для фінального вмивання візьміть трав’яний відвар або охолоджену мінеральну воду. Вони допоможуть заспокоїти шкіру після очищення і активізують капілярний кровотік.
  • Щоб закрити пори, протріть обличчя часточкою грейпфрута або шматочком томату. Цей прийом дозволить шкірі довше залишатися чистою і сяючою.
  • Періодичність проведення процедур – 1 раз на тиждень протягом 1-1,5 місяців. Повторний курс можливий через 2-3 місяці.
  • домашние рецептыПідтягуюча маска з вугіллям і желатином – один з найбільш ефективних домашніх рецептів

    Дані правила універсальні для будь-якої косметики домашнього приготування. При правильному застосуванні такі засоби здатні замінити салонний догляд і вирішити багато проблем зі шкірою.

    Маска для обличчя з активованим вугіллям проста у використанні і дозволяє досягти вражаючих результатів. Комбінуючи базу з іншими активними компонентами, ви можете вирішувати різні косметичні завдання. Індивідуально підібраний склад покращить загальний вид і оздоровить вашу шкіру.

    Читайте в наступній статті: маска з моркви для обличчя