Перукар назвав непомітні ознаки випадіння волосся

498

Якщо очі – дзеркало душі, то волосся – один з індикаторів стану організму і нервової системи, зокрема. І якщо волосся випадає в більшій кількості, ніж норма, це ознака – пора до лікаря! Як відрізнити, чи є щоденна втрата волосся нормальної або вже небезпечною? Про це розповідає перукар Ірина Шахині.

Часто при миття і розчісування ми лякаємося витягнутим волоссю, присутніх в сіточці ванни і на гребінці. Це нормально. Немає жодної жінки, у якої зовсім не випадають волосся.

Варто почати бити тривогу, якщо помітне порідіння хвоста, проділу, залисини і почала світитися голова (раніше не було), – пояснює фахівець. – Якщо під час миття і розчісування випадає значно більше волосся, ніж звикли бачити. Потьмяніння і матовість довжини теж часто говорить про нездорове процесі.

Читайте також:Муміє для волосся: застосування і рецепти масок

Перукар Ірина Шахині розповіла також про кількість волосся, яке жінка щодня втрачає, але з важливим приміткою:

Є усереднене поняття — 100 штук в день. Занадто узагальнене, щоб застосовувати це до кожної з нас. У одній на голові 2000 штук, а в іншої 2000000 і більше. Страхітлива цифра в 100 штук не підходить кожній, а тому краще навчитися розуміти, де та сама грань між масажем шкіри будинку і візитом до дерматолога-трихолога.

Перший ознака випадіння: зменшення хвоста/коси в діаметрі; стає помітно візуально протягом 1-2 місяців. Ви знаходите волосся на подушці, одязі, гребінці і у ванні. Не просто 1-5 штучок, а багато, — витягаєте пучками волосся при митті і причесывании.

Другою ознакою є витончення волосся по довжині. Коли біля кореня густо, а довжина рідшає. Випадають певні шари волосся. Такий вид втрати волосся також може бути характерний для недавно народили і годуючих жінок. Але в даному випадку зростає багато дрібних волосся у особи, по крайовій лінії росту, з’являються антени і нова «чубчик».

Локальне випадання: на маківці/капелюшної зоні, за вухами, на потилиці або скронях. Тут видно відразу: з’являється ділянка на голові, де з кожним днем шкіра світиться все більше. Мова йде про алапеции.

Різка тьмяність і матовість волосся, поряд з великою кількістю, знайденим на гребінці. Блиск пропадає навіть у кореня, відчувається сухість і млявість шевелюри.

Ірина Шахині рекомендує не займатися самолікуванням випадають волосся, а звертатися за вирішенням цієї проблеми до фахівців.

Як тільки помітили деякі прояви, описані вище, не чекайте, що саме пройде. Почніть з відвідування дерматолога, – радить фахівець по волоссю. – Лікар призначить вам обстеження, аналізи (виходячи з скарг), а після відповідне лікування. Якщо в населеному пункті, де ви живете, ні грамотного дерматолога-трихолога, здайте загальні аналізи, розгорнуту біохімію крові і первинні гормони щитовидної залози. З результатами аналізів відвідайте терапевта, щоб розшифрувати показники.

А в якому стані знаходяться ваші волосся?

Всі фото: Depositphotos