37-річна Меган Маркл і 34-річний принц Гаррі зовсім скоро стануть батьками. Їхній первісток, імовірно, народиться у квітні. І хоча до появи малюка ще цілий місяць, таблоїди продовжують збирати інформацію про нього. Кажуть, що королівська сім’я буде проживати на території Віндзорського замку, де вже зробили дитячу. Примітно, що інтер’єр кімнати виконаний у нейтральних тонах, так що стать малюка з’ясувати поки не вдалося.
© Instagram @kensingtonroyal
Зате наближені до палацу розповіли про те, що у майбутньої дитини може бути відносно нормальне дитинство. На малюка не будуть покладати ті надії, які покладені на дітей принца Вільяма і Кейт Міддлтон, тому що вони – перші в черзі на престол. Первісток Меган і Гаррі лише на 7-му місці. Швидше дитина повторить шлях внучки Єлизавети II – Зари Тиндолл. Дочка принцеси Анни володіє всіма благами королівської сім’ї, але в той же час вільна у своїх діях. Вона професійно займається кінним спортом, знаючи, що навряд чи коли-небудь займе місце на троні. На даний момент вона лише 17-я в черзі.
© Instagram @kensingtonroyal
До речі, самі Меган і Гаррі теж не хочуть публічності для своїх дітей. Майбутні батьки вже подбали про те, щоб малюк ріс в умовах певної ізоляції від світського світу. В 25 милях від Лондона у герцогів є котедж. Це імені здається їм ідеальним середовищем для виховання малюків. Багато в чому на вибір Меган і Гаррі вплинула принцеса Євгенія, яка розповідала їм про те, як добре жилося їй та її сестрі Беатріс далеко від великого міста. Відзначимо, що в тихій середовищі зараз виховуються діти Кейт Міддлтон.
© Instagram @kensingtonroyal
У Кембриджев є свій сад на задньому дворі резиденції. Це ідеальний майданчик для гри. Крім того, це місце тихе, спокійне. Ніхто не побачить, як герцогині приходять додому і йдуть з дому.
Однак Шарлотта, Джордж і Луї не можуть займатися тим, що не личить королівських персон. А ось діти Меган і Гаррі зможуть. Батьки хочуть, щоб малюк відточував свою майстерність у футболі (якщо народиться хлопчик), гімнастики і будь-яких інших напрямках, але не зациклювався на одному. Ходять чутки про те, що Меган розповіла нью-йоркським друзям, що у неї буде син. Визнана феміністка заявила, що планує виховувати свою дитину з дуже гнучким «сприйняттям підлоги» і буде нав’язувати якісь стереотипи. Напевно, тому Меган відмовилася фарбувати кімнату в колір, який визначає гендерну приналежність.
View this post on Instagram
A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on Oct 28, 2018 at 12:54am PDT
Відрізнятися буде і освіта. Джордж відвідує лондонську приватну школу «Томас Баттерсі», яка відрізняється від шкіл-інтернатів для хлопчиків, де навчалися Гаррі та Вільям. А ось герцогині Сассекские і зовсім хочуть відмовитися від британської школи.
Меган також прагне, щоб її дитина повністю усвідомлював своє американське спадщина, – сказав наближений джерело.
© Instagram @kensingtonroyal
В Мережі пишуть і те, що останнім часом Меган зблизилася з Кейт, з якої раніше ніяк не могла знайти спільну мову. Герцогиня Кембриджська розповідає своїй нареченій про британських виробників дитячих товарів, які треба придбати, і дає поради.