Марія Погребняк розповіла, які телефони купує дітям і чому

1191

Марія Погребняк – одна з найвідоміших багатодітних мам в російському фешн-бізнесі. Разом із чоловіком Павлом вона виховує трьох синів: 11-річного Артема, 9-річного Павла і 7-річного Олексія. В особистому блозі і різних інтерв’ю знаменитість іноді розповідає про правила виховання в сім’ї.

Читайте також:Марія Погребняк поділилася секретом, як нагодувати дітей без «не хочу»

В цей раз Марія поділилася інформацією про те, якими телефонами користуються її хлопчики.

У моїх дітей iPhone 5 і 6! І то, я їх їм купила за гарне навчання! – розповіла багатодітна матуся. – До цього були звичайні – кнопкові!

© Instagram @mariapoga_

Марія Погребняк пояснила свою позицію про те, коли у дітей повинні з’являтися сучасні гаджети:

Я проти цього фанатизму, бігання за останніми моделями📱💻⌚️🖥Особливо👆🏻, коли вашим дітям мало років, а у них вже в руках самі останні гаджети! Хочуть новий телефон або планшет, нехай збирають! Виграють шкільні олімпіади, вчаться на 5 ( допустимо пару 4-ок) займають призові місця у спорті! Діти повинні розуміти, що просто так їм ніхто нічого не принесе! Ми даємо дітям найкращу освіту, яке є! Вони у нас повністю завантажені, якщо що-то по справі потрібно, то звичайно купимо! Але це не означає, що ми будемо виконувати їх кожні хотілки.

© Instagram @mariapoga_

Знаменитість раніше ділилася своєю думкою про те, як діти випрошують у батьків речі, які хочуть отримати будь-яку ціну.

Всі батьки дітей від 4-х років і старше знають, як діти домагаються свого, 55ю машину, 47ю конячку або включити мультики, дати планшет. Звичайно ж сльозами). На дитячі сльози практично у всіх мам зі стажем є імунітет (інакше ми б давно зійшли з розуму).

Діти швидко засвоюють, що якщо зробити нещасне обличчя або ж гірко розплакатися, то батьки швидше біжать на допомогу і поступаються.

Я в цьому питанні – кремінь.

У мене був випадок з Пашею (середнім сином).

Коли йому було 4 роки, щоб ми зробили так, як він хоче, він почав битися головою об підлогу. Мені внутрішньо було його дуже шкода, серце кров’ю обливалося, але я розуміла, що якщо 1 раз дати слабинку, то дитина зрозуміє, що це працюючий спосіб домогтися свого. І ні до чого хорошого це не призведе.

Я сказала Паші: «хочеш битися головою бийся».

Він продовжував до тих пір, поки зрозумів, що реально боляче, але маму це не проб’є. І він цю справу відразу кинув. Досить було не звернути уваги на маніпуляцію 2 рази і все припинилося. Ми почали домовлятися. Паша став наводити аргументи, чому він хоче цю іграшку прямо зараз або не хоче йти гуляти або, навпаки, заходити додому, не хоче їсти і т. д.

Але є інше питання: як відрізнити сльози маніпуляції від чесної прохання, коли дитині хочеться так сильно, що він може заплакати.

Так само, як ми відрізняємо інтонації прохання від інтонації вимоги.

У проханні навіть плачем дитина не наполягає, він розуміє, що в цьому питанні головне не він, а батьки.

А в маніпуляціях – головний він, тисне до тих пір, поки не отримає бажане.

Тут головне, щоб мама і тато були єдині в думці, тверді і спокійні. Я дуже жорстко до цього питання. Жодних выспрашиваний сльозами!

© Instagram @mariapoga_
© Instagram @mariapoga_

А як ви вважаєте, який мобільний телефон потрібно давати дитині, з якого віку?

Читайте також:

  • Безкомпромісний контакт: Катерина Вілкова та Ілля Любимов поділилися своїми правилами виховання дітей
  • Дмитро Пєвцов закликав батьків не купувати дітям смартфони
  • Хотіли як краще: чому батьки шкодять своїм дітям?