Новорічний вінок з шишок і природного матеріалу

448

Свята “новий рік” новорічні вироби

Новорічні вінки традиційно роблять з ялинових гілок. Але, насправді, таку прикрасу можна змайструвати практично з чого завгодно. Наприклад, з шишок і різних сухоцвітів.

Для вінка потрібно:

  • картон;
  • декоративний папір;
  • клей для паперу;
  • ножиці;
  • шишки, жолуді, об’ємні сухоцвіти;
  • штучні гілочки;
  • блискітки, прикраси;
  • клейовий пістолет;
  • атласна або інша стрічка для підвісу.

Основа вінка виконується з картону. Якщо ви хочете зробити вінок великого розміру, картон потрібно склеїти в два шари.

Потім за допомогою циркуля намалювати заготовку і вирізати її.

Покладіть заготовку на зворотну сторону декоративного паперу і обведіть. При вирізанні треба залишити запас, як на малюнку:

А тепер починаємо обклеювати основу вінка. Шишки і прикраси ми будемо клеїти з одного боку, і потрібно, щоб зворотна сторона вінка теж була красивою.

На цю сторону будемо клеїти прикраси (нічого, якщо папір не буде повністю закривати картон, її закриє декор):

А ось ця сторона залишиться порожньою:

Морську тематику я вибрала невипадково.заготівля готова, тепер можна її прикрашати. І тут все залежить від вашої фантазії. Чим дрібніше елементи, тим витонченіше виходить прикраса. Для цього вінка я взяла пару штучних соснових гілочок і два види шишок: наші місцеві соснові і кипарисові, привезені з криму.

Шишки закріплюємо за допомогою клейового пістолета.

Розміщуємо так, як подобається:

Я вирішила, що шишки виглядають якось похмуро. Тому прикрасила їх штучним снігом (з балончика) і блискітками. Якщо снігу вийшло багато, його можна струсити жорсткої пензликом. Блискітки кріпила за допомогою глянцевого акрилового лаку (просто він був під рукою) – трохи лаку наноситься на шишку, а зверху блискітки. Лак спочатку виглядає білим, а після висихання стає прозорим.

Я вирішила, що в цей раз у мене буде морський вінок. Захотілося такого ось незвичайного поєднання. Тим більше, що черепашки і морська зірка, привезена з владивостока, давно просяться на вироби. Їх теж закріплюємо за допомогою клейового пістолета. В кінці робимо підвіс з атласної стрічки.

А ось ще варіанти оформлення вінків:

Ось цей вінок – з бурштином, привезеним з калінінграда:

Можна додати фігурки з цедри апельсина або мандарина (попередньо висушити їх під пресом). Чим більше матеріалів використовується, тим цікавішим виходить вінок. Для наступного вінка, крім шишок, використовувалися засушені плоди дерева ліквідамбар. В адлері такі буквально під ногами валяються. У магазинах для рукоділля їх теж можна знайти.без “снігу”:

І зі “снігом”: