Як правильний колір шапки перетворює обличчя: 14 фото «до» і «після»

653

Надихаємося побаченим. Беремо на озброєння отримані знання і самостійно знаходимо свій колористичний вектор. Або хоча б намацуємо його.

Від чого залежить успіх у справі підбору адекватної за кольором шапки? все дуже просто. Вам потрібно потрапити в свої колористичні налаштування. Повне уявлення про них дає визначення кольоротипу. Система полягає саме в тому, щоб з’ясувати, які пігменти і в яких пропорціях використовувала природа, щоб вас розфарбувати. Далі залишається лише повторити її логіку і насолоджуватися гармонією.

Ви можете самостійно з’ясувати, які кольори вам йдуть найбільше. Просто надягайте різні за кольором шапки і уважно дивіться в дзеркало.

Як бути, якщо свого кольоротипу ви не знаєте і платити стиліста за його визначення не хочете? спробувати вбити одним модним пострілом двох зайців: і шапку ідеальну знайти, і свій колористичний вектор намацати. Зрештою, головний інструмент визначення кольоротипу-це драпінг. Стиліст прикладає до обличчя різні тканини (драпірування), щоб виявити, які найкраще збігаються з вашою зовнішністю. Зрозуміло, тканини ці не прості, а еталонні. Вони містять показові характеристики і тому дозволяють побачити реакцію точно і швидко. Якщо прикладати до обличчя все підряд, процес буде більш довгим, але намацати базові настройки він все-таки дозволить. Головне-знати, на що дивитися. Не на шапку. На себе.

Якщо колір ” ваш»:

  1. Тон шкіри вирівнюється. Вона виглядає здоровою і доглянутою.

  2. Очі стають яскравішими. Якщо колір обраний саме з урахуванням їх відтінків, то райдужка акцентується.

  3. Волосся (якщо шапка їх не приховує) виглядають, як природне продовження і доповнення зовнішності.

  4. Загальне враження від картинки-гармонія. Око ковзає по ній. Ніщо не вибивається і не тягне увагу на себе. Ми розуміємо, що дивимося не на шапку, а на дівчину. І ця дівчина прекрасна.

На фото зліва ми бачимо, що на обличчі з’явилася сіра тінь. Дівчина виглядає втомленою. У світлому берете тон шкіри став рівним і свіжим. Очі світяться.

Якщо колір “не ваш»:

  1. На шкірі обличчя ми бачимо ефект “клаптикової ковдри”. Вона дробиться на зони з різними відтінками. Однорідності немає. З’являються негативні рефлекси-сірий наліт, синява, почервоніння, жовтизна.

  2. Очі тьмяніють. Їх колір не здається яскравим і виразним. Погляд може стати “болючим”.

  3. Волосся не здається природним продовженням картинки. Більш того, вони можуть виглядати тьмяними, недоглянутими, «нудними».

  4. Загальне враження-сумбур. Око перестрибує з обличчя на шапку. І не факт, що він захоче назад-на обличчя. Якщо колір яскравіше / темніше, то шапка ніби вибивається на передній план, засуваючи особа. Якщо колір тьмяніше/світліше, то сама річ здається занадто бляклою, а картинка втрачає виразність і контури.

Пропонуємо потренуватися в баченні бажаних і небажаних ефектів на конкретних прикладах. Звичайно, фотографії моделей зазнали обробку, і точної картини ми не побачимо, але дещо розглянути все-таки вдасться. А це дещо – дуже навіть багато для розуміння системи.

шапка stradivariusфотоархіви прес-служб

Отже, ми вже побачили цю дівчину в чорному і бежевому беретах, переконалися, що темрява її явно не фарбує, а тепер можемо рушити трохи далі. Крім того, що в зовнішності переважає світлота, є розбілені відтінки, які будуть працювати краще за інших. Мова про тих кольорах, що знаходяться в райдужці ока. Якщо нейтральний беж вирівняв і гармонізував загальний вигляд (цей колір базовий в даному випадку), то бежево-зеленуватий ще й підсвітив очі. У райдужці є різноманітні відтінки зеленого. Переважно нейтрально-теплі.

шапка вегѕкафотоархіви прес-служб

Ця пара фото показує, що у кожної з нас є свій ідеальний «чорний». В даному випадку ми бачимо, що класичний вугільний також важкуватий для зовнішності. Картинка не виглядає органічно. Більш того, навіть крізь ретуш ми бачимо сіруваті тіні на обличчі і злегка посинілі губи. Очі не виділяються, здаються нейтрально-сірими. На фото праворуч особа світлішає, риси проявляються, очі стають більш кольоровими.

шапка befreeфотоархіви прес-служб

У кожному колориті є допустимі відтінки і ключові. Якщо вам вдасться напасти на шапочку, колір який потрапляє в другу категорію, то не купити її ви просто не зможете. Всі фарби зовнішності будуть максимально підсвічені. Надійний орієнтир в пошуках чудесного вироби-колір очей. Можна вважати загальний фон райдужки або виділити якісь нюанси, які зможете розглянути всередині. Якщо візьмете точно такі ж кольори, то це будуть так звані «родинні підсилювачі». Найкраще використовувати їх трохи темніші або світлі версії (невеликий контраст підсилює ефект).

На фото зліва дівчина в шапочці світло-бузкового кольору. Він її не дуже псує, але і вау-ефекту не створює. Що таке гармонія, ми розуміємо, переходячи до фото в сіро-зеленій шапці. Бачите зчеплення з очима? а загальна взаємодія вловлюєте? шкіра вирівнялася і посвітліла. Ми раптом побачили, який гарний відтінок мають волосся.

шапка fortiknitwearфотоархіви прес-служб

З кольором очей можна працювати не тільки безпосередньо (просто шукати схожий варіант), але і на контрасті — використовуючи так звані комплементи. Мова про відтінки, які в колірному колі знаходяться один навпроти одного. Їх називають комплементарними, і вони взаємно підсилюють один одного. Напевно на шкільних уроках малювання ви чули, що червоний стає яскравішим, якщо поруч зелений. Так ось, в колористиці зовнішності все аналогічно, тільки настройки використовуються дуже тонкі.

Щоб отримати вау-ефект, потрібно використовувати вивірений комплемент — з домішкою всіх необхідних компонентів. Наша модель має карі очі (між жовтим і червоним), і ідеальною «підсвічуванням» для них стане синьо-зелений відтінок. Саме його ми бачимо на фото праворуч. Більш того, в цьому кольорі враховані всі інші характеристики зовнішності — температура, рівень яскравості і глибини. До речі, для волосся цей відтінок теж комплементарний. Світло-блакитний (зліва) робить очі яскравіше, але шкіра на його тлі блідне, а губи синіють.

шапка with styleфотоархіви прес-служб

Для кого ж роль ключового відтінку зіграє не світлий, а темний колір? для дівчат, у яких в фарбах зовнішності багато глибини. Чим більше чорного в волоссі і очах, тим адекватніше виглядатимуть поруч з особою темні відтінки. Саме поруч з ними риси зберуться, овал стане здаватися більш точеним, виразна зовнішність отримає повну підтримку і проявиться. Тут потрібно розуміти, що рівень глибини може бути не настільки великим, щоб світитися саме на тлі вугільно-чорного. Можливо, ваш вибір-максимально затемнений сірий або сіро-синій (зелений / бордовий / фіолетовий).

важливо! все це не означає, що при переважній глибині не можна носити світлі відтінки. Можна. Вони не будуть ключовими, але при правильному наборі характеристик зовнішності не зашкодять, а при зовсім правильному — підсвітять певні риси і розставлять акценти.

На прикладі цієї пари фото ми бачимо, як може працювати правильний світлий колір. В даному випадку ми маємо білосніжний білок ока, тому шапочка кольору медичного халата не робить його бляклим, а навпаки, змушує світитися. Явище це, треба сказати, рідкісне. Зазвичай в білку є домішка сірого або жовтого. Саме тому білосніжний колір майже нікому не йде — на його тлі очі найчастіше виглядають бляклими. Однак при всій ідеальності підбору світлого відтінку, потрібно констатувати, що ключовим він в даному випадку не є.

Помітили, що на фото з білою шапочкою відчайдушно хочеться перерахувати всі веснянки на обличчі моделі? вони кидаються в очі. Правильний колір не повинен допускати таких акцентів. Його завдання-зібрати всі риси. Відбувається це на фото праворуч. Так. Це саме та зовнішність, яка не тільки витримує чистий чорний … Вона його вимагає.

важливе про чорний (для його любителів)

Тим, хто не має в зовнішності підвищеної глибини, але чорний любить і відчуває в ньому потребу, потрібно знати кілька речей:

  1. Чорний може бути непоганий не тільки при переважній глибині, але і в тому випадку, якщо зовнішність яскрава (мінімум сірої домішки).

  2. Все відносно. У прямому сенсі слова. Якщо ваша зовнішність більш світла, то тут рівень темряви, який в ній закладений, саме на вас буде виглядати дуже навіть чорним. Іноді досить просто вибрати матову поверхню (вона знижує рівень глибини і яскравості), щоб все встало на свої місця.

  3. У вас завжди є мейкап-вихід. До потрібного рівня темряви можна дотягнути за допомогою густо нафарбованих очей, більш темнихБрів і т.д. Але важливо пам’ятати, що зовнішність — це цілісна система. Якщо вже тягнути, то все разом-і очі, і губи, і тон шкіри.