Дивна мода: про дуже ранній розвиток дітей

1197

Розвиваючі картки, англійську мову, а потім і друга іноземна, балет… І це практично з ніжного віку. Іноді мами-перфекціоністки в прагненні дати дитині найкраще забувають про те, що він поки ще малюк.

Читайте також:Ольга Шелест пояснила, чому вона проти раннього розвитку

Цій темі присвятила свій пост матуся, яка переконана: те, що зараз відбувається в області раннього дитячого розвитку, що не завжди правильно.

Часто бачу пости в инстаграме, як мами вбиваються розвитком дітей якоюсь нездоровою формі, – пише Олена, – з року вчать алфавіт (і все одно матусям на те, що ще не всі звуки мови поставлені і безглуздо переводити усне мовлення в письмову, якщо ази усній ще не освоєні), завішують квартиру табличками “стіл-стілець «ліжко», «диван» «яблуко» і тд. Дітей треба СПОНУКАТИ отримувати інформацію, а не давати все на тарілочці. Замість того, щоб читати дітям класичні дитячі книжки з добрим глуздом, читають дітям якісь закордонні.

Матусь тема раннього дитячого розвитку та навчання зацікавила. Багато поділилися своїм особистим досвідом. З’ясувалося, що більшість підтримують ідею того, що дітей треба вчити новому. Але підкреслюють: все добре в тому віці, коли дитина здатна засвоювати нову інформацію.

Їздили на день народження (рік) до доньки моєї подруги. Запитуємо: «Що подарувати?», а вони нам: «Розвиваючу іграшку англійською мовою, буде вчити мову!!» В РІК??!!?! Я вважаю, що найкращі іграшки-це м’ячики, неваляшки, пірамідки, кубики і тд. Потрібно, щоб дитина сам для себе все відкривав, сам розвивався. А з цими розвиваючими іграшок йому не буде так цікаво, а коштують чималих грошей. (Ганна Волкова)

Як сказала одна моя знайома – мати трьох чудових діток, коли я запитала її про дошкільну, вона відповіла, що не раніше п’яти років віддасть свою, інакше що за дитинство буде у дитини? нехай поки бігає, грається, а вчитися завжди встигне. Я з нею згодна й теж дам можливість своїй доньці побути просто безтурботною дитиною до пори до часу. шкода що взагалі зараз без дошкільного не обійтися, так як у школу треба приходити вже зі знаннями, а то б я до першого класу доньку взагалі нічим не грузила. я сама всьому струм в школі вивчилася, і букви, і цифри-все в першому класі! (Олена Лігай)

Читайте також:Ранній розвиток: огляд найбільш популярних методик

У мене син у садку ходить на англійську 2 рази в тиждень. Вчимо з ним слова з англійської, в саду з ними в навчальному році теж займаються і математика і мова можна сказати ( літери в нього входять, але це з 4 років) а навчають їх тому, що в школу треба йти і вміти вже і читати і писати і рахувати… Але в 1 рік вчити алфавіт це сильно… (Лапка-Царапка)

А ви за раніше навчання і розвиток чи проти?

Всі фото: Depositphotos