Порада дня: застосовуйте простий спосіб зробити дитину щасливішою

1007

Як часто ви обіймаєте своєї дитини? Задумалися? Якщо часто – чудово! Якщо ні – обійміть зараз, адже це має велике значення не тільки для гарного настрою, але й розвитку дитини в цілому. Так, саме обійми психологи називають умовою, яка дозволяє дитині комфортно себе відчувати.

Читайте також:Порада дня: 12 «обнімашек» в день – і ваша дитина буде гармонійно розвиватися

Обійми мають терапевтичний ефект. Дитячий психолог Катерина (автор блогу про психології @children_psy) відзначає, чому мамі потрібно частіше обіймати свого малюка:

Обійми дозволяють висловити те, що не можна передати словами!

  • Заспокоюють і розслаблюють дитини.
  • Поліпшують сон і апетит.
  • Знімають стрес і додають сили дітям.
  • Підвищують самооцінку дитини.
  • Зміцнюють імунну систему.
  • Допомагають дитині швидше одужати, тому в дні хвороб потрібно обніматися частіше.
  • Рятують дітей від внутрішніх страхів.
  • Надають радість і роблять дітей щасливими.
© Instagram @marine_expatforlife

Підводячи підсумок «обнимашкам» зазначимо: вони вчать дітей любити. Малюки, які отримували мало ласки, найчастіше ведуть себе агресивно. Тому, обіймаючи свою дитину в дитячому віці, ви робите внесок у його щасливе майбутнє.

Хлопчики, яких мама обіймала в дитинстві, виростають чоловіками, не соромляться висловлювати свою любов. А адже це дуже важливо в стосунках. Дівчатка, не мали дефіцит ласки в ніжному віці, у дорослому не прагнуть її отримати будь-яким можливим способом.

«Обнімашки» з мамою так важливі для дітей. Вони заспокоюють – засмучений дитина швидше приходить в нормальний настрій. Тактильний контакт і сприяє одужанню – не даремно мами частіше обіймають хворих малюків. Якщо дитина чогось боїться – мама обіймає і впевненість додається.

Читайте також:Порада дня: щоб виростити впевнену у собі дитину, забудьте деякі фрази

Використовуйте будь-яку можливість для обіймів. Приміром, вранці будіть дитину в дитячий сад – обійміть, і раніше пробудження стане більш приємним; дитині важко дається вивчення чогось нового – обійміть, підбадьорте і процес піде краще, малюк боїться робити щеплення чи здавати аналізи – обійміть, скажіть, що ви вірите в його сили і сміливість – та дитина теж повірить.

© Instagram @vale_from_paris

Матусі надихнулися темою «обнімашек», а деякі навіть розповіли про свої сімейні традиції:

Ми всі постійно обнімаємося. Синові 10 місяців, грається, біжить повз, прибіжить обійме, після кожного сну хвилин за 10-15 лежимо обнявшись і угукаем, перед сном теж обнімаємося, махаємо сонечку “поки-поки” обійнявшись. Чоловік теж мимо проходить, приобнимет, сидимо разом на дивані, обіймає.

Чим менша дитина, тим частіше обнімаємося. А взагалі і дорослим обнімашки теж потрібні.

Обнімашки у нас цілодобово і обов’язково.Обіймаються все і особливо зі мною.

Обожнюю обіймати доньку. Дуже люблю, коли вона вранці приходить до мене у кімнату і каже: мама, я прокинулася. Потім залазить під ковдру, і ми так можемо провалятися і прообниматься хвилин 10-15.

© Instagram @missluckypenny

А як часто ви обіймаєте дитини?