Поради блогера: бюджетна косметика, яка нітрохи не гірше люксової

710

Дешево – не означає погано. На сьогоднішній день багато бренди з мас-маркету пропонують покупцям продукцію, яка зовсім не поступається люксовим б’юті-засобів. І поки одні вихваляють у своїх соцмережах дорогі креми і шампуні, блогер Алексіс влаштовує справжні «битви банок», доводячи, що навіть у звичайних гіпермаркетах можна придбати стоїть продукцію. І ось кілька з її знахідок.

Сольовий спрей і лак для волосся

Тандем цих двох засобів допоможуть зробити ідеальну укладання і накрутити локони навіть на прямих волоссі.

Одну продукцію Алексіс придбала в магазині з фіксованою ціною, а іншу від Davines. Вартість перших двох коштів склала 55 і 77 рублів, а інші два були куплені за 1 840. Спочатку блогер спрыснула волосся сольовим розчином, потім накрутила волосся на плойку і зафіксувала лаком. Розділила кучері Алексіс вже після того, як волосся охололи. Результат експерименту ви можете побачити на фото.

© Instagram @alexis_mode

Сухий шампунь

Це засіб швидко додасть брудним волоссям обсяг і свіжий вигляд. Ідеально підходить для довгих перельотів, подорожей і просто на випадок, коли колись помити голову або відключили воду.

Блогер потестировала два засоби. Сухий шампунь фірми Соѕміа був куплений в популярному гіпермаркеті за 159 рублів, а інший Batiste 640 рублів. Дешеве засіб додало волоссю об’єм, через 10 годин він спав, а волосся залишилися виглядати чистим. Після використання більш дорого кошти, волосся перетворилися в «бурульки».

© Instagram @alexis_mode

Сонцезахисні засоби

Засоби з SPF потрібні, щоб захистити шкіру від шкідливих УФ-променів. Довгоочікуване літо настане через кілька місяців, а значить вже необхідно наглядати сонцезахисні засоби, щоб не обгоріти. Алексіс вже протестувала спрей від Cosmia за 379 рублів і спрей від Hempz за 1700 рублів. І дороге засіб підвело! А ось дешеве впорався на ура.

© Instagram @alexis_mode

Міцелярна вода

Міцелярна вода дбайливо і ефективно очищає шкіру від косметики та інших забруднень.

Блогер довела, що економічний аналог засоби для зняття макіяжу нітрохи не поступається більш дорогому. В експерименті взяли участь дві марки: Beauty is simply (50 рублів) і Garnier (250 рублів). Перший засіб впорався краще.

© Instagram @alexis_mode

Патчі

Must-have у кожній косметичці – патчі! Це засіб виконує відразу кілька завдань: зволожує шкіру в області очей, прибирає набряклість і робить вигляд більш свіжий і виспався. Проте стоять патчі зазвичай недешево. Алексіс протестувала два засоби: рідкі патчі від Organic kitchen за 350 рублів і гідрогелеві від Petitfee за 1 300. І від рідких блогер була в більшому захваті. Хоч вони і не увлажнили шкіру, добре зняли набряклість. Плюс такий банки вистачить надовго.

© Instagram @alexis_mode

Матова помада

Справжній хіт останніх кількох сезонів – матові помади. Проте підібрати гідну досить непросто. Більшість таких помад сушать губи, скочуються і наносяться нерівномірно. У наступному експерименті взяли участь два бренду: Relous (173 рубля) і Nyx (600 рублів). В результаті перемогла помада, яка була дешевше!

© Instagram @alexis_mode

Щітка для нанесення макіяжу

Багато жінок наносять тональну основу руками, і це велика помилка, адже на руках може бути багато мікробів. Як результат – акне, чорні крапки і роздратування. Візажисти рекомендують наносити тональний засіб з допомогою спонжей і кистей.

Алексіс протестувала щіточку з магазину з фіксованою ціною і силіконове пристосування, куплене у мережевому магазині. Перше обійшлося блогеру в 99 рублів, а друге в 299.

За результатами тесту виграло більш дороге засіб. З ним витрата BB-крем було менше, а лягало засіб рівним шаром. А ось дешева щітка, за словами блогера, «полосовала» обличчя.

© Instagram @alexis_mode

Туш для вій

А ось на цьому косметичному засобі економити не потрібно! Неякісна туш може не тільки привести до випадання вій, але і пошкодити слизову.

Блогер спробувала на собі туш з магазину з фіксованою ціною і туш з гіпермаркету. Вартість першої – 55 рублів, а другий – 300. Дешева туш була дуже густий і лягала на вії, залишаючи грудочки. А та, що була подорожче, відмінно протрималася весь день.

© Instagram @alexis_mode

ВВ-крем

Це засіб поєднує в собі функцію тональної основі і зволожуючого крему. По своїй текстурі він набагато легше тонального крему і лягає на обличчя рівним і напівпрозорим шаром, створюючи ефект натуральності.

Однак бюджетний аналог блогеру знайти поки не вдалося. В експерименті взяли участь два засоби: від бренду «Чиста лінія» (120 рублів) і Natura Siberica (200 рублів). Жоден з цих засобів Алексіс не сподобалося.

© Instagram @alexis_mode

Праймер

Праймер – це база під макіяж, яка робить його більш стійким. Але далеко не всі бюджетні кошти не можуть впоратися з цим завданням. Блогер порівняла засіб від Essence за 233 рубля і Urban desay за 2 090 рублів. І дорогою праймер виявився більш ефективним.

© Instagram @alexis_mode

А який бюджетної косметикою ви користуєтеся?