Сергій жуков: “не треба намагатися заробити всі гроші світу»

521

– сергій, як у вас виникла ідея зняти власний серіал?

– це сталося кілька років тому. Я задумав зробити програму для youtube, яка відрізнялася б від інших. І виникла думка зробити шоу про євгеніча-генія-відлюдника, який пише пісні, при цьому використовує тільки інструменти 90-х.я навіть побудував таку студію в своєму старому офісі, зібрав апаратуру, але тут прорвало батареї, студію залило. Все довелося відкласти. Але мій друг вадим бакунєв (чемпіон квн у складі команди рудн. — прима. » антени«) запропонував розвинути цю ідею, так і народився серіал» євгеніч ” про підпільного генія, відірваного від життя. Він не знає, що 90-ті закінчилися, що з’явився інтернет і життя взагалі сильно змінилася. Працювали ми над серіалом майже півтора року, і матеріал так сподобався каналу ” п’ятниця!”, що в грудні 2021 року ми представляємо вам перший сезон «євгеніча». У кожній серії він пише по хіту зіркам. У першій – для ольги бузової, у другій — для воротаря цска ігоря акінфєєва. А ще для лоліти, діми білана, дані мілохіна, niletto, клави коки та інших.

– чи був у вашого геніального композитора реальний прототип?

– хоч в євгеничі крізь перуку і щетину проглядають риси обличчя сергія жукова, це, звичайно, не сергій жуков.

З мого боку було б нескромно називати себе геніальним композитором, який може написати будь-кому. Будь-кому не можу.

Але розповім, про кого я думав, коли створювався образ. Був такий звукорежисер саша крашенинников, він зводив перші альбоми ” руки вгору!”, а також» технології ” та іншим зіркам, включаючи західних, наприклад німецькій групі scooter. Жив відлюдником в маленькій квартирці, заставленої апаратурою, але фантастично робив звук, і все це дуже цінували.

– акторам часто доводиться здійснювати різні трансформації над собою для ролі. Як проходило ваше перевтілення?

– щоб перетворитися на євгеніча, мені щодня було потрібно дві-три години на грим і потім не менше години на його зняття. Спочатку на мене клеїли силіконову лисину. Штук 40 звели цих лисин за час зйомок. Слідом кріпився перуку. Після надягали три шари одягу. Я б, може, і радий був сісти на дієту, як я зазвичай роблю, але протягом більше ніж року не міг цього зробити, тому що євгеніч повинен бути кругленьким ведмедиком. А тепер уявіть, що частину серіалу ми знімали влітку в задушливому павільйоні.

На вулиці + 30 градусів, в павільйоні під 40, а я в тришаровому одязі і під силіконової лисиною, під якою парниковий ефект. Коли накладку знімали, звідти виливалося півлітра води. Потім додумалися зробити в ній дірочки, водовідводи. Але все одно за кожен спекотний знімальний день я втрачав по парі кілограмів.

– пригоди з ним відбулися в досить дивне, а для кого-то і страшний час в нашій країні. Якими ці роки були для вас?

– слухайте, в 90-ті було всяке. Так, багато хто не зміг пристосуватися. Так, було небезпечно, що там-просто небезпечно. З хлопців мого віку з рідного міста димитровграда і з самари, куди я пізніше переїхав, багато хто не прожив і року-двох. Були і бандити з угрупованнями, і свавілля, і все таке. Ми теж могли не дожити, коли доводилося виступати перед такими братками. І у нас був «дах». І розборки з “дахом”. Але ж вижили ж. З іншого боку, це був час свободи. Я вважаю 90-е найкращим періодом для музичної індустрії в росії. Ми дізналися всіх “докторів албанів», “технотроніків”, 2 unlimited, купу інших класних західних груп. Безліч молодих людей по всій країні стали творити, надихаючись ними.

– євгеніч, можна сказати, володіє суперздатністю за хвилину створювати хіти. Як вважаєте, сьогодні які складові повинні входити в пісню, щоб вона вистрілила?

– без помилкової скромності скажу, що визначати, хіт чи ні, я вмів з самого початку. Все моє оточення не дасть збрехати. Було це і в 90-х, залишилося і зараз. Я жодного разу в цьому не помилявся, як про свою музику, так і про чужу. Але часи змінилися. Всі ці роки, щоб опинитися на вершинах хіт-парадів, звучати з кожного ларька або приймача, пісня повинна була бути шлягером. У шлягера зрозумілі складові: проста запам’ятовується мелодія, яку легко може наспівати будь-яка людина. Це прості слова, ти можеш повторити їх після першого прослуховування. А зараз найчастіше перше місце в топах визначає не те, наскільки у тебе запам’ятовується пісня, а скільки тіктоков (tiktok — додаток для створення і перегляду коротких відео. — прима. “антени”) під неї знімуть. Ось з цим я ще не розібрався. З іншого боку, хороший шлягер-це надовго.

«тополиний пух» або «крихту мою» люди з перших нот дізнаються і готові співати напам’ять ось уже двадцять з гаком років. А чи будуть наспівувати через десять років хоч один трек інстасамкі або моргенштерна, не знаю, не знаю. Поживемо-перевіримо.

– чи можуть зірки 80-х, 90-х і нового покоління зрозуміти один одного?

– а що, вони іншої крові, чи що? ми всі займаємося однією професією. Пам’ятаю, коли я був зовсім початківцям і робив перші кроки на сцені, то ставився з величезною повагою до мастодонтів радянської естради — юрія антонова, олександра градського… Ми, здавалося б, співали зовсім іншу музику, але суперзірка 80-х в’ячеслав добринін записав з нами спільний альбом. Так і мені сьогодні приємно, що я для багатьох — батя!

– як утримувати популярність не на шкоду родині, тим більше багатодітній, як у вас?

– не на шкоду не вийде. Тому так важливо, хто твоя друга половина або той, хто тебе підтримує. Але з упевненістю можу сказати: важче завжди на початку. І амбіцій більше, і готовності до компромісів менше, і досвіду і знань не вистачає. А з роками, коли ти вже багато чому навчився, вмієш правильніше планувати і знімальний процес, і зайнятість, і делегувати, а не робити і контролювати все сам, як я колись.

А також важливо навчитися говорити собі: “стоп! я хочу побути з сім’єю, а не їхати на 55-й концерт» — і не намагатися заробити всі гроші світу. Концерти і зйомки коли-небудь закінчуються, а сім’я — то єдине, що втратити ніяк не можна.

– дружина регіна завжди з розумінням ставилася до ваших гастролях, прихильницям?

– регіна сама вийшла з шоу-бізнесу (співачка була солісткою «віа вершки». — прима. “антени”) і чітко мала уявлення про те, що таке гастролі, зйомки, запис на студії. А ще вміла відрізняти справжні проблеми від надуманих. Адже стереотипне уявлення багатьох дівчат, які вискочили заміж за музикантів, яке: якщо мужик на гастролях, то він тільки й думає, як після концерту пуститися у всі тяжкі. А насправді більшість реальних гастролерів після концерту думають тільки про одне: як дістатися до номера і впасти спати. Моя регіна все це знає. До того ж вона велика розумниця, і таких питань у нас ніколи не виникало.

– ви разом 16 років. Виробили якусь свою стратегію поведінки в суперечках, конфліктах? чи виникають вони у вас в принципі?

– звичайно, бувають. Ми не роботи і не ідеальні створення, а реальні люди. Дуже важливо домовитися на березі і виробити правила. Якщо цього не зробити, то потім буде важко.

– що це за правила?

– їх багато. Наприклад, ми ніколи не лаємося при дітях (ніку 13 років, енджелу 11 років, мирону 7 років, також у сергія є 20-річна дочка олександра від першого шлюбу. — прима. «антена»). Тому що діти завжди переймають модель поведінки. Або є ще правило, що навіть якщо ми посварилися і дуже образилися один на одного, до кінця дня одному з нас, після того як охолоне, варто підійти і сказати: «давай спокійно поговоримо».

– дуже просто, коли вона теж 16 років на тебе закохано дивиться.

Потрібно пам’ятати, що закохані і щасливі ви можете бути тільки удвох. Так само, як і в сварках завжди винні двоє.

– у жовтні на день народження регіни ви розповіли зворушливу історію, як вона зробила вам сюрприз, коли взимку забралася на підйомник і з’явилася за вікном п’ятого поверху з квітами. Коли в останній раз дружина дивувала так само яскраво?

– це постійно відбувається. Ми така сім’я, що любить робити один одному сюрпризи. Наприклад, влітку підходжу до машини, відкриваю, а там сидять вісім мексиканців в сомбреро з гітарами, барабанами. Я в шоці, а вони починають співати! це був сюрприз на чергову річницю нашого весілля, підготовлений регіною.

– чим цікавляться ваші діти?

– енджел зараз дуже захоплений театром. Він постійно зайнятий у виставах дитячого музичного театру юного актора. Зіграв головну роль в»пригоди олівера твіста”. Я був в захваті від того, як він впорався з роллю павука в «мусі-цокотусі». До того ж син пішов по музичній стежці. Випустив цього року дві сольні пісні, і зовсім недавно ми з ним записали заголовну пісню і зняли кліп для анімаційного фільму ” плюшевий бум!». Рекомендую його всім подивитися. Ніка також грає в театрі, займаєтьсяАкторською майстерністю, але на першому місці у неї танці. У неї дуже добре виходить. А спостерігаючи за тим, як розвивається наш молодшенький мирон, є підозра, що він переплюне обох.