Що робити, якщо хлопець любить, не хоче одружуватися

1385

Зміст:

  • Причини, по яких чоловік уникає шлюбу
  • Поради психолога: як завести розмову про весілля
  • Що робити, якщо чоловік виявляє нерішучість
  • Згідно зі статистикою понад 50% чоловіків віддають перевагу цивільному шлюбу офіційної реєстрації, однак жінки думають по-іншому. Тільки в зареєстрованому шлюбі чоловік бере на себе обов’язок по утриманню дітей і сім’ї, готовий прожити все життя разом з коханою жінкою. Чекати пропозиції руки і серця в перші місяці відносин передчасно, але якщо хлопець не хоче одружуватися через роки, дівчині варто вживати заходів або розривати безперспективні відносини.

    Причини, по яких чоловік уникає шлюбу

    Небажання чоловіка зв’язувати себе узами шлюбу може бути пов’язано із зовнішніми обставинами або з внутрішніми причинами. Найочевидніша – чоловік не готовий до створення сім’ї. Можливо, обранець ще не досяг шлюбного віку 25-30 років і все ще залежить від батьків, що не має власної квартири або постійного доходу. Однак якщо йому вже далеко за 30, а чоловік патологічно боїться шлюбу і відповідальності – швидше за все це психологічно незріла особистість, від якої в принципі не можна чекати серйозних і розумних вчинків.

    Якщо хлопець каже, що любить, але не хоче одружуватися – значить на те є причини

    Інші причини, по яких чоловік не поспішає ставити штамп у паспорті:

  • Чоловіка влаштовує співжиття. Погоджуючись на цивільний шлюб, дівчина добровільно покладає на себе обов’язки дружини: готує, пере, прибирає. Отримуючи від дівчини все необхідне, чоловік при цьому не несе ніяких зобов’язань. Статус хлопця залишає за ним свободу піти від своєї полрвинки в будь-який момент, залишивши її без аліментів і права на поділ спільно нажитого майна.
  • Чоловік вже одружений. Жінка сподівається, що він незабаром піде від нелюбимої дружини, з якою він живе тільки заради спільного майна, дітей. Однак роки йдуть, чоловік переконує що любить, але не хоче одружитися на своїй коханці і розлучатися з законною дружиною.
  • Патологічний страх перед шлюбом. Причиною тому може бути невдалий досвід у минулому, або спостереження за іншими сімейними парами. Бачачи, як жінки після весілля перестають слідкувати за собою, сильно товстіють, починають «пиляти» мужів, чоловік вирішує, що шлюб – це кінець любові і добрих відносин.
  • Чоловік не любить жінку. Можливо, причиною небажання укладати шлюб є невпевненість молодої людини в тому, що його обраниця найкраща і єдина. При цьому він продовжує відносини з-за звички, симпатії, а може бути, йому просто зручно жити разом.
  • Чи є сенс чекати, дівчина повинна вирішити сама. Однак якщо у неї є бажання надихнути свого обранця на шлюб, їй слід відверто з ним поговорити.

    Поради психолога: як завести розмову про весілля

    Заводячи розмову про шлюб, дівчина повинна бути готова до відмови чоловіки і розриву відносин. Однак якщо він дійсно любить, то запропонує їй свою руку і серце.

    Потрібно чесно і прямо завести розмову про шлюб, пояснити, чому весілля їй так важлива. Не потрібно при цьому влаштовувати істерики, нав’язливо вмовляти обранця одружитися, плакати і сильно проявляти емоції. Дівчина повинна дати час свого нареченого на прийняття важливого рішення, але вона повинна чекати не довше 3-4 місяців.

    стоит ли ждатьЩоб зрозуміти, чи варто чекати весілля, потрібно чесно поговорити зі своїм обранцем

    Землі не знаєте, як зрозуміти, що чоловік не готовий до створення сім’ї, зверніть увагу на те, як він пояснює причини. Особливо повинні насторожити незліченні відмовки: «Весілля – це занадто дорого», «Штамп у паспорті для мене нічого не значить», «Спочатку потрібно побудувати кар’єру, а потім укладати шлюб».

    Якщо після відведеного їй часу пропозицію руки і серця не надходить, треба йти.

    Що робити, якщо чоловік виявляє нерішучість

    Припустимо, розмова про весілля відбувся, і чоловік зробив пропозицію. Але при цьому, він відмовляється призначати дату весілля, затягує з поданням заяви в ЗАГС , знаходить вагомі аргументи, щоб відкласти одруження. Можливо, він просто не наважується зробити останній крок, у такому разі його треба до цього підштовхнути.

    Дівчині потрібно зникнути на час, виїхавши до родичам, батькам або подрузі. При цьому їй доведеться звести всі контакти зі своїм нареченим до мінімуму: практично з ним не зустрічатися, поменше спілкуватися по телефону і навіть не листуватися. Свою поведінку потрібно пояснити відсутністю вільного часу, раптовим завалом на роботі, труднощами в навчанні. Не треба прямо говорити, чому спілкування раптово припинилося, пред’являти які-небудь претензії обранцеві.

    Якщо чоловік не дзвонить, не шукає спілкування з зниклої дівчиною, не просить її пояснити, що відбувається – саме час розлучатися. Швидше за все, він буде радий припинення відносин.

    В інших випадках, якщо чоловік дійсно любить свою обраницю, він буде всіма силами домагатися її уваги, робити спроби відновити відносини. Залишившись на самоті, він задумається, з’ясує, з чим пов’язано поведінка дівчини, і як можна швидше поведе її в ЗАГС.

    Якщо чоловік не хоче одружуватися, не потрібно обмежуватися натяками і навідними питаннями, доведеться зважитися на відверту розмову. Що стане результатом цієї розмови – укладання шлюбу або розставання – неважливо, головне, що дівчина не буде витрачати роки свого життя на безперспективні відносини.

    Читайте також: співзалежні стосунки в родині