Весілля Свіфт та Келсі: чому запросили главу ICE?

1

Чутки закрутились. У списках гостей все частіше миготить одне ім’я – Стівен Дж. Деметріу-старший. Він голова правління компанії-підрядника Amentum, яка керує центрами тримання під вартою ICE. Зокрема, табором East у Ель-Пасо. Найбільшим у країні.

3 липня у Madison Square Garden, перед початком весільної урочистості Свіфт та Келсі, були помічені Бред Пітт, Х’ю Грант та Саша Барон Коен. Усі вони прямували всередину. За даними видання Page Six, Деметріу також був присутнім. Якщо це правда, то сплеск невдоволення цілком зрозумілий.

Умови в таборі East аж ніяк не курортні. Ще у травні четверо затриманих подали позов: вони стверджують, що охорона застосовує фізичне насильство, допускає сексуальні домагання, а також надає зіпсовану їжу. У камерах немає доступу до сонця та мила. По суті, це злидні та антисанітарія. У позові описується «жахливе» звернення.

Чому ж його запросили? Зважаючи на все, зв’язок через Келсі. Деметріу усиновив Реджі Кінга. Кінг – давній друг Тревіс. Реджі прийшов зі своєю компанією, включаючи батька та прийомного брата. Профіль West Point за 2005 рік чітко пов’язує цих трьох.

Фанати Свіфт розуміються на частині. Кілька років тому вона голосувала за демократів. 2019-го критикувала Трампа, назвавши його погляди проявом «автократії». Однак зараз ні Свіфт, ні Келсі не висловлюються особливо з питань міграції. Тревіс носить червоні футболки на підтримку протестів Коліна Каперника, тому багато хто вважає його лівим.

Чи може одне сумнівне знайомство зіпсувати весь день?

Можливо, це просто означає, що весілля багатих людей — справа складна, де гості приходять та відкладають політику на потім, доки не з’їдять торт. Чи, може, фанати просто шукають нового приводу для гніву. У будь-якому випадку інтернет має знову привід для шуму.

Ключовий висновок:
Запрошення голови компанії, яка управляє центрами утримання мігрантів, на весілля Свіфт і Келсі викликало громадський резонанс, проте точних заяв від пари з цього питання поки що немає.