Відео: Дарина Мельникова показала, як позбавитися від діастаза після пологів

1444

Актриса Дарина Мельникова – двічі мама. Разом з чоловіком Артуром Смоляніновим зірка серіалу «Татусеві дочки» виховує трирічного сина, якого назвали в честь папи, і малюка, який з’явився на світ в грудні минулого року.

Дарина активно веде особистий блог, в якому ділиться думками з приводу материнства. Приміром, кілька постів знаменитість присвятила темі діастаза після пологів. Нагадаємо, діастаз – розбіжність прямих м’язів живота щодо білої лінії (сполучної тканини, де з’єднуються сухожилля м’язів). Воно може бути як зовсім невеликим (до 1,5 см в перші тижні після пологів), так і значним (від 2-х см і більше).

Читайте також:Будьте здорові: як зробити тест на діастаз в домашніх умовах

За допомогою діагностики, яку Дарина Мельникова провела з допомогою викладача йогатерапии Марії Хавкіної, з’ясувалося: після других пологів діастаза у знаменитості немає. Також молода мама розповіла про методи, які допоможуть повернути животик в попередній стан

Гортайте і дивіться:

View this post on Instagram

A post shared by Movem (@movem_club) on Feb 26, 2019 at 3:56am PST

Нагадаємо, раніше Дарина Мельникова розповідала, що діастаз вона «заробила» після першої вагітності.

У перший раз після пологів я не розібралася з подвязыванием і забила на цю справу. Купила післяпологовий бандаж, натягнула його і думала, що все ок. Але було ОК тільки поки мій живіт був в бандажі, варто було його зняти ввечері і я бачила те, що бачити зовсім не хотіла 🤦🏼♀️. Качати прес💡! – Подумала я. Добре, що мене вчасно зупинив остеопат ✋🏻 і розповів про діастаз. Він так само розповів щось про якесь підв’язування. Я це все погуглила, мені це все не сподобалося і я стала робити планки). І вакуум. До 6ти місяців після пологів я все ще мала те, що мала – живіт нікуди не подівся. Кожен вечір я знову була на третьому місяці вагітності.

Мені було лінь і не зручно в’язати на себе якісь ганчірки.

Через два роки я все ще мала цей чортовий діастаз, тільки тоді і почала посилено займатися йогою, щоб попрацювати нарешті над опущенням органів малого тазу і … завагітніла 😳)). Бачите, як небезпечно не підв’язувати живіт!!???? жартую)

Я, звичайно, не експерт в цьому питанні, але по своєму досвіду можу сказати, що підв’язування, післяпологова йога і грамотна корекція діастаза – це найкраще, що ви можете зробити для свого тіла після пологів 🙌🏻. Що взагалі таке підв’язування.

© Instagram @movem.club

Читайте також:Відео: Липа Тетерич показала вправи, які «прибирають» живіт після пологів

Це шматок щільної тканини, яким ви, лежачи на спині, збираєте і перев’язуєте живіт. У Мексиці, звідки пішла традиція використовують тканину Рибоза. Але взагалі можна будь-яким щільним, але не довгим вовняним шарфом. Краще шматок тканини купити в магазині. Є різні способи і техніки підв’язування. Не полінуйтеся в цьому розібратися в гуглі все є, навіть з картинками)! Тканина стягує щільно, але не жорстко стегна, підбирає і тримає живіт, допомагає м’язам і органам повернутися на місце ☝🏻

На вулицю з таким не дуже зручно і я носила бандаж ДЛЯ ВАГІТНИХ. Він так само стягує стегна і не тисне на живіт. Це всі поради остеопата, до якого, до речі, після пологів варто звернутися, якщо не маєте ніяких забобонів

А ось бандаж ПІСЛЯПОЛОГОВИЙ небезпечний тим, що він стягує всі органи, не підтримуючи їх знизу, за рахунок чого відбувається опущення органів малого тазу, а це може спричинити за собою не самі приємні наслідки 🤷🏼♀️. Через 40 днів можна потихеньку (по відчуттях) починати займатися післяпологовий йогою, а через два місяці можна починати робити повноцінну роботу над відновленням і корекцією діастазу.

© Instagram @etomama_ekb

Зірка «Татусевих дочок» зазначила, що «діастаз може розвиватися у родили спортсменок, чоловіків і дітей. Зазвичай у зв’язку з вродженими особливостями сполучної тканини (дисплазією або так званої слабкістю) або інтенсивними навантаженнями (пауерліфтинг)».

А ви перевіряли свій животик після пологів на діастаз?