Ефективні способи відмивання зеленки з шкіри

1393

Зміст:

  • Ефективні способи відмивання зеленки
  • Зведення плям з шкіри
  • Очищення шкіри після вітрянки
  • Видалення плям з одягу
  • Зведення забруднень з меблів
  • Чим відмити зеленку — необхідні засоби, здатні її змінити чи пов’язати на своїй поверхні. Застосовуються лимонна кислота, етиловий спирт, концентрований мильний розчинC шкіри зеленка відмивається з допомогою спирту, мила, соди, лимонного соку

    Ефективні способи відмивання зеленки

    Чим відмити зеленку — медичним спиртом, розчином лимонної кислоти або питної соди, звичайним милом або відбілювачем. Оптимальний спосіб очищення залежить від виду забрудненої поверхні. Буде потрібно витратити трохи часу, прикласти певні зусилля, щоб від неестетичних плям не залишилося і сліду.

    Зведення плям з шкіри

    Досить одного незручного руху, щоб густо забарвлений розчин пролився з скляного флакончика. Промивання забруднених ділянок допоможе дещо змінити плями, але остаточно вони не зникнуть. Щоб змити залишки антисептичного препарату з рук, потрібні кошти з адсорбуючим або обесцвечивающим ефектом:

    • Питна сода. Столову ложку висипають в ємність, по краплях додають теплу воду до утворення густої кашки. Наносять на шкіру, залишають на 5-10 хвилин, а потім злегка втирають легкими масажними рухами.
    • Лимонний сік. Протирають ділянки тіла часточкою цитруса. Потім змішують чайну ложку лимонного соку з такою ж кількістю жирного крему. Круговими рухами втирають до повного зникнення плям.
    • Мило. Ідеально підходить для усунення зеленки з нігтів. Невеликий шматочок господарського мила подрібнюють на тертці, змішують з водою таким чином, щоб сформувалася однорідна спінена суміш. Змочують у ній ватяний диск і очищають нігтьові пластинки.

    З плямами відмінно справляється етиловий 70% і 90% спирт, який продається в аптеках. Але слід враховувати його досить агресивну дію на шкіру людини і не обробляти її довше 10-15 хвилин. У нерозбавленому спирті змочують вовняну тканину, протирають забруднені ділянки тіла, а потім промивають водою. Для профілактики висушування епідермісу втирають будь-який живильний або зволожуючий крем.

    Очищення шкіри після вітрянки

    Незважаючи на синтезування більш ефективних препаратів, розчин брильянтового зеленого до цих затребуваний в терапії вітряної віспи. До кінця лікування на тілі залишається безліч плям, адже купати дитину в цей період лікарі не рекомендують. Є кілька методів ефективного очищення:

    • Підкислений розчин. Він швидко знебарвлює плями навіть після проведення гігієнічної процедури. В підготовлену для прийняття ванни воду додають сік 2-3 лимонів або 10 подрібнених великих таблеток аскорбінової кислоти. Дитини миють м’якою губкою до повного очищення шкіри, обполіскують під душем, витирають і наносять дитячий крем з фітоекстрактів і вітамінами.
    • Косметичні масла. Не ефірні! Непогано змивають зелені плями концентровані екстракти з лікарських рослин. Це косметичні масла мигдалю, персика, ромашки, аргана, абрикоса. Їх наносять на ватний диск і протирають забруднені ділянки тіла.

    У домашніх умовах з плямами чудово справляється крохмаль. 3-4 чайні ложки всипають в ємність, вводять невеликими порціями нежирний кефір до утворення рідкої кашки. Потім протирають ділянки тіла, пофарбовані зеленим, диском, змоченим в крохмально-кефірної суміші.

    чем отмыть зеленкуЧим відмити зеленку з одягу

    Видалення плям з одягу

    Саме такі забруднення звести досить складно, особливо з натуральних тканин з вовни або шовку. Необхідна попередня прання з будь-яким миючим засобом. Нерідко це дозволяє з першого разу повністю позбутися від плям. Якщо прання не допомогла, то будуть потрібні кошти, руйнують барвний пігмент:

    • Розчин аміаку. Після розкриття флакона в повітря починають надходити пари нашатирного спирту, тому очищення проводять при відкритих вікнах. Невеликий шматочок поролону або ватний тампон змочують у розчині і ретельно відтирають плями, потім перуть білизну або одяг.
    • Сода з милом. Змішують по столовій ложці соди і подрібненого до стану стружки господарського мила. Додають частинами воду таким чином, щоб вийшла піниста маса. Втирають її в плями, залишають на 20 хвилин, повторно простирывают речі.

    Подібними методами видаляють плями з килима. На відміну від предметів гардероба, його можна добре терти щіткою, а залишки суміші прибирати миючим пилососом. Для відомості забруднень з килимових покриттів не можна використовувати засоби з кислотами, в тому числі лимонний сік.

    Зведення забруднень з меблів

    Чим відмити зеленку з дерев’яних стільців або столів — перекисом водню. Концентровані розчини застосовувати не можна, так як вони можуть зіпсувати поверхню предметів. Піде тільки 3% препарат, придбати який можна в будь-якій аптеці. У ньому губку змочують і ретельно відтирають плями з меблів.

    Для очищення крісел чи диванів використовують лимонний сік. Для нього характерно обесцвечивающее дію, тому видалення забруднень не повинно тривати більше 15 хвилин. Від залишків соку необхідно позбутися промиванням тканини прохолодною водою. Цими способами вдасться очистити і холодильник, а також звести плями з лінолеуму.

    Під час очищення будь-яких поверхонь доцільно використовувати рукавички. Всі застосовувані засоби досить їдкі, а деякі з них здатні навіть микротравмировать шкіру, пошкодити нігтьові пластинки.

    Також рекомендуємо почитати: як відіпрати кров з одягу