Як зміцнити нігті в домашніх умовах

727

Зміст:

  • Що таке акрилова пудра?
  • Види акрилової пудри
  • Показання та протипоказання
  • Застосування в домашніх умовах
  • Додатковий догляд
  • Доглянуті руки і нігті розкажуть оточуючим про молодість і здоров’я жінки, тому так важливо зволожувати шкіру, створювати захист для нігтів і стежити за їх станом. Зміцнення нігтів за допомогою сучасних полімерних компонентів – ефективний спосіб збереження їх міцності і обсягу.

    Що таке акрилова пудра?

    Акрилова пудра однієї відомої марки

    Акрилова пудра – синтетичне полімерне речовина порошкоподібної структури. Її головна властивість – висока швидкість затвердіння після з’єднання зі спеціальними рідинами – мономерами. Щоб добитися необхідного ефекту, рекомендується вибирати тільки якісні матеріали. Основний показник якості – пориста структура. Саме пористість дозволяє створювати обсяг нігтя і хорошу міцну основу для гелевого компонента.

    Акриловою пудрою можна домогтися заповнення мікротріщин, збільшення втраченого об’єму, відновлення нігтів. Після обробки порошком не обов’язково наносити декоративне покриття, нігтьова пластина буде виглядати охайно і красиво.

    Види акрилової пудри

    Манікюр повинен бути оригінальним, красивим, підкреслювати індивідуальність жінки. Індустрія краси розробляє цілий комплекс полімерних матеріалів, які допомагають досягати високих естетичних результатів. Існує кілька основних видів активного речовини:

    • гліттер: до складу порошку входить мерехтливий компонент, який дозволяє добитися ідеального блиску;
    • матовий акрил: додає природності й краси, а руки виглядають більш чуттєвими;
    • кольорова пудра: містить барвники, за допомогою яких можна добитися потрібного відтінку;
    • камуфлюється основа: склад приховує всі явні і мікроскопічні дефект – мікротріщини, пігментацію, розшарування;
    • вітражна пудра: ніготь набуває кристалічний блиск, холодне крижане мерехтіння;
    • неонова пудра: основа допомагає розкривати вибраний відтінок, переливається, відбиває ультрафіолет.

    Різноманіття видів акрилового порошку дозволяє створити справжній шедевр в умілих руках, однак скористатися матеріалами можна і вдома, не вдаючись до допомоги майстрів. Фахівці рекомендують пройти курс професійного навчання обробці нігтів таким способом, щоб отримати необхідний досвід, навички використання та комбінування різних сумішей.

    Засіб можна використовувати як базу для нарощування нігтів або як самостійний захисний шар. Навіть без подальшого нанесення декоративного покриття нігті набувають чудовий зовнішній вигляд.

    Показання та протипоказання

    Акриловый порошок подходит под любой тип финишного покрытия для укрепления ногтей

    Акриловий порошок підходить під будь-який тип фінішного покриття для зміцнення нігтів

    Нанесення порошкового речовини з полімеру рекомендується при наступних станах нігтів:

    • витончення нігтьової пластини;
    • тріщини, розшарування;
    • ламкість, викривлення форми;
    • пігментація (жовті або сірі плями, смуги, борозни).

    Нанесення полімерного композиту показано жінкам з ламкими і тонкими від природи нігтями, якщо вони не можуть відростити їх навіть на незначну довжину.

    Протипоказань не так багато. Відмовитися від процедури необхідно при алергічних реакціях на будь-які речовини в складі, індивідуальної непереносимості. Засіб не використовують при видимих пошкодженнях шкіри або нігтів, вогнищах запалення, кровоточивих задирках.

    Акрилова обробка має ряд переваг і недоліків. Незважаючи на ідеальне зміцнення і створення естетичної форми, порошкове напилення може відколюватися, а сам матеріал вимагає спилювання. Агресивне видалення пошкоджує власні нігті і призводить до ще більшого їх витончення.

    Застосування в домашніх умовах

    Создать идеальный маникюр можно в домашних условиях

    Створити ідеальний манікюр можна в домашніх умовах

    Як зміцнити нігті за допомогою полімерної речовини самостійно? Алгоритм нанесення синтетичного полімеру в домашніх умовах такий:

    • Підготовка нігтя. Видаляють залишки декоративного покриття, видаляють відросла кутикулу, пилочкою надають необхідну форму нігтя. Після цього ретельно миють руки, обробляють нігтьову пластину спиртом і знежирюючим складом.
    • Нанесення базального шару. Перший шар порошку наносять і висушують в УФ-лампі близько двох-трьох хвилин.
    • Нанесення другого шару. Пудровий склад наносять віялової пензлем і висушують в лампі подібно до базального шару. Надлишки порошку видаляють пензлем. При нерівностях нігтя виробляють полірування пилою і обробляють бафом.

    Завершальним етапом є покриття ще одним шаром пудри і обробка гель-лаком. Після можливе нанесення будь-якого малюнка, створення індивідуального дизайну нігтя.

    Знімати захисний шар слід дуже акуратно, щоб не пошкодити здоровий ніготь. Спочатку склад розм’якшують, після чого видаляють розчинами за допомогою ватних дисків. Інший спосіб видалення полягає в механічному спилюванні за допомогою грубої пилки або автоматичного фрезера.

    Після зняття старого покриття фахівці рекомендують дати нігтям відпочинок. Для догляду підходять будь-які засоби народної медицини. Нанесення нового шару можна проводити вже через кілька днів.

    Додатковий догляд

    Для відновлення нігтьової пластини рекомендується робити щоденні теплі ванни з морською сіллю, лимонним соком. Кілька разів в тиждень слід робити теплі аплікації з рослинним маслом, воском, прополісом, парафіном. Шкіра після таких маніпуляцій виглядає відпочившою, а нігті насичується вітамінами, мінералами, зміцнюються.

    Популярні рецепти:

  • Морська сіль – допомагає прискорити ріст нігтів. У два літри теплої води додають п’ять крапель йоду, дві столові ложки кухонної або морської солі, сік половини лимона. Руки тримають в цьому розчині протягом 20-30 хвилин, після обробляють скрабом і наносять жирний крем.
  • Лікувальний відвар. Ромашку, календулу і чистотіл змішують в однакових пропорціях, одну столову ложку сировини заливають літром окропу і залишають на 30 хвилин. В теплий відвар додають п’ять крапель будь-якого цитрусового ефірного масла і витримують 15-20 хвилин. Після ванночки руки висушують і наносять зволожуючий крем.
  • Лікувальне обгортання. Зробити нігті міцними допоможуть теплі вітамінні обгортання. 100 грам прополісу топлять на водяній бані, додають дві столові ложки вершкового масла, трохи вазеліну, остуджують до комфортної температури. Трохи гарячим склад наносять на руки, обертають харчовою плівкою і надівають вовняні рукавички або шкарпетки. Компрес краще робити на ніч або залишати мінімум на 4-5 годин.
  • Важливим у догляді за нігтями є корекція харчування. У раціон необхідно включити продукти, які містять багато кальцію, білка, вітамінів. Підвищують імунітет напої на основі трав, морси з ягід і компоти. Зміцненню сприяють вітаміни К, С, А.

    Домогтися здорового зовнішнього вигляду рук можливо і в домашніх умовах. Для профілактики розшарування і ламкості достатньо двох-трьох гарячих ванночок з цілющими складами в тиждень. На ніч після очищення рекомендується наносити жирний живильний крем. При вираженій сухості рук треба застосовувати нічні компреси з теплої олії.

    Для попередження структурних змін в нігтьових пластинах і погіршення стану шкіри рук рекомендується корекція способу життя, харчування, виключення шкідливих звичок. Слід вчасно лікувати інфекції, зменшувати ризики загострення хронічних захворювань.

    Також цікаво: як відростити довгі і красиві нігті